Price: 151.800₫
Original Price: 262.900₫
| Material | Zinc Alloy |
| Color | Sky Gray 1.2m |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw260325133659102799697 |